Centrální registr dlužníků On-Line zdarma

Centrální registr dlužníků České republiky je největším národním i nadnárodním bankovním a nebankovním informačním systémem, který umožňuje vyhledávat nesplacené závazky osob a ekonomických subjektů on-line.

VSTUP DO CENTRÁLNÍHO REGISTRU DLUŽNÍKŮ

1  Registrace zdarma 2   Registr dlužníků on-line  3 Oddlužení - služby pro dlužníky

VSTUP NA HOMEPAGE REGISTRU

Potřebujete zjistit závazky ZDE KLIKNĚTE

CERD INKASO - partnerské služby
Podáme Vám pomocnou ruku při oddlužení a nalezneme uspory ve Vašem hospodaření

Oddlužení nemusí znamenat zákonitě krach a vyhlášení bankrotu. Specializujeme se na analýzu Vašich financí a navrhnutí nejvhodnějšího postupu pro oddlužení a to buď formou snížení fixních nákladů, nebo zvýšení zisku. Oddlužení formou Konkurzu, nebo Osobního bankrotu je až tou poslední variantou.  


Vyhlášení osobního bankrotu
V případě, že se domníváte, že možnost řešení je pouze vyhlášení osobního bankrotu využijte nových služeb pod záštitou velkých firem.

Službu poskytuje společnost CERD INKASO s.r.o. (oficiální partner správy pohledávek Centrálního registru dlužníků)

Centrální registr dlužníků od roku 2010 podporuje program na zahájení oddlužení z důvodu velkého nárůstu nesplacených dluhů. Rok 2009 ukázal, že ke zmírnění dopadu dluhové pasti postačí změnit přístup dlužníka k řešení závazků za účelem dosažení dohod s věřiteli. Celková částka na zahájení oddlužení a všech ukonů s tím zpjaté nepřesáhne náklady řízení nad hranici 5.000,-kč, bez právního zastoupení (zastupování advokátem není však podmínkou).

Ekonomické úspory ve Všem životě a podnikání
Naše ekonomicko-právní uskupení Vám pomůže nalézt řešení při hledání soukromých, ale i podnikových úspor.  Předáme Vám naše znalosti s řízení pohledávek, práce s dlužníky a vyšetřování rozsáhlých trestních i korupčních kauzách. Garantujeme Vám 20% měsíční úspory, jež můžete použít na uhrazení dluhů, nebo zvýšení zisků.

• Daňové ráje v ČR i zahraničí - poradenská činnost
• Rozkládání rizik a ochrana před bankrotem
• Právní a ekonomické zastoupení, vnitřní kontrola firem a prověření zaměstnanců
• Prověření obchodního partnera

Zprostředkování převzetí předlužených firem
Řítí se Vaše společnost do úpadku a nevíte si s ní rady? Nejvýhodnější variantou je předat subjekt do péče odborníků. Tato nová služba umožní předat společnost k rukám specialistů, jež společnost uvedou za výhodných podmínek pro bývalé vedení, ale i věřitele do likvidace, nebo úpadku.  Vše probíhá za plného dohledu právního zástupce, jež je přímo vyškolen pro risk management a řízené úpadky.

Vstup na stránky oddlužení  ZDE

Oddlužení osob - Osobní bankrot

Náš profesionální team Vám zpracuje na klíč vypracování Osobního bankrotu za účelem oddlužení. V případě, že nesplňujete zákonem daní požadavky pro Osobní bankrot, pomůžeme Vám nalézt jiná východiska pro oddlužení, či zmírnění dopadů Vašci dluhů.

Podáme Vám pomocnou ruku při oddlužení pomoci Vyhlášení osobního bankrotu. V případě, že se domníváte, že možnost řešení je pouze vyhlášení osobního bankrotu – kontaktujte nás.

Pokud Vám není jasná výzva k úhradě nebo chcete své dluhy vyřešit ještě před zahájením exekuce, obraťte se na naše operátory a připravte si co nejvíce informací, například: výzvu k úhradě, předžalobní upomínku či jiné podklady, které co nejvíce upřesní Váš problém.

Novinky Evidence firem a OSVČ

Specializujeme se na operace, jež napomáhají právnickým osobám (firmám) v co nejkratším termínu uspokojit vlastní věřitele.Službu a konzultace můžete provést dle domluvy na pracovištích CERD INKASO.

UPOZORNĚNÍ: Nezajišťujeme a ani nezprostředkováváme prodej (převod) zadlužených (předlužených) společností za účelem prostého převodu závazku jež je součástí obchodních podílů  zde.

Právní pomoc v insolvenčním řízení Vám za ty nejlepší ceny poskytneme  Zde klikněte.

TOPlist